GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 01.10.2022, svátek má Igor
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » INSPIRACE/RESTAURACE

Mix n Match – Odstíny elegance

 


Mix n Match - Odstiny elegance

Jaro je tu a probouzející se příroda přinesla jasné a živé barvy i na stoly v restauracích – díky nové produktové řadě značky Tork. Sada ubrousků a prostírání Mix n Match se inspi-rovala nejžhavějšími designovými trendy a vytvořila oslnivou dekoraci stolu, která vytváří jedinečnou atmosféru pro každé jídlo i událost. Navíc se bude hodit ke každému typu re-staurace.

 

 

Tork je proslulý jako vysoce inovativní značka a letos přináší nový přístup k vizuální kultuře stolo-vání. Řada Mix n Match, která je k dispozici od poloviny května, to nejsou jen hygienické a cenově efektivní výrobky, ale funkční řešení s estetickými, trendovými ubrousky a prostíráními, které mů-žete jednoduše kombinovat.

 

 

Tork tuto řadu vytvořil v úzké spolupráci se společností Peclers Paris, která je předním evropským poradcem v oblasti stylu. Barvy a vzory řady Mix n’ Match jsou tedy skutečně kreativní a trendy. Barvy a dekor, podle francouzských expertů na estetiku, hluboce ovlivňují zážitek z jídla. Tato spo-lupráce dala vzniknout čtyřem sadám ubrousků a prostírání, které představují čtyři trendy atmosfé-ry a stylu s jasně definovanými, autentickými barevnými paletami. Všechny tyto řady odrážejí sou-časné trendy v designu.

 

 

Industrial Chic poznáte podle hlubokých odstínů a tmavých barev, Authentic Retro má jasné světlé barvy, Sweet Pop je typické svými mladistvými, energií nabitými odstíny a Natural Spirit zase pří-rodními odstíny zelené. V rámci barevné palety Mix n Match, kterou vytvořili nejkreativnější evrop-ští designéři, máte ještě jednu další možnost, jak celou kombinaci povýšit na novou úroveň. Celou řadu lze kombinovat s trendovými vzory Oxford (čtverečky) a Milano (proužky).

 

Díky tomu si můžete vytvořit své jedinečné, ohromující stolní dekorace, s ohledem na roční obdo-bí, atmosféru nebo dokonce jednotlivá jídla. Barvy a inspirace na vašem jídelním stole – moderní prostírání nabízí daleko víc než luxusní ubrousky textilního charakteru Tork LinStyle®.

 

 

Všechny tyto kolekce mohou být doplněny banketovými rolemi ve stejném stylu, prostíráním nebo kapsičkami na příbory, nebo kombinované s tradičními ubrusy a ubrousky. Stačí malá investice a můžete vytvořit výjimečné prostředí a výrazný vzhled vašich stolů – pro každou příležitost.


 

O značce Tork

 

Tork je globální značkou švédské skupiny SCA, Svenska Cellulosa Aktiebolaget. Skupina SCA je výrobcem a dodavate-lem produktů osobní hygieny, hygienického papíru, obalových materiálů, publikačního papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa.

 

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

18.06.2014 - 00:36:19

REKLAMA

banner

Nejčtenější články

02.04.2009 - Budějovický Budvar zahájil výstavbu moderního skladu za 87 miliónů Kč

Budějovický Budvar, n.p. zahájil práce na výstavbě budovy nového skladu ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

12.11.2008 - Čaj

V jedné čínské legendě, Shen Nung, legendární čínský císař seděl ...

01.06.2015 - Kavárny mohou vyzkoušet úsporné ubrousky Tork

Značka Tork společnosti SCA, největší světový výrobce řešení problémů pro ...

04.08.2010 - Nejlepší bary v Česku

Bugsys Bar zařadil časopis Newsweek mezi dvacet nejlepších barů světa. ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2022 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.