GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 25.02.2021, svátek má Liliana
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ

Podnikání


Gastrotrend inventurní tabulka BAR

ilustrační foto

Formulář pro daň z příjmů u fyzických osob za rok 2009

ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u fyzických osob za rok 2009; pokyny
ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u právnických osob za rok 2009 ilustrační foto
Formulář pro daň z příjmů u právnických osob za rok 2009; pokyny
ilustrační foto

více na České daňové správě

 

 

 

 

Zaměstnání


Dohoda o hmotné odpovědnosti ilustrační foto
Dohoda o pracovní činnnosti ilustrační foto
Dohoda o provedení práce ilustrační foto
Pracovní smlouva ilustrační foto

 

 

 

 

Software pro restaurace a hotely


Zde si můžete stáhnout dema, shareware, freeware hotelového a restauračního softwaru.
NoRec Extra 3.1.0.9. Sklad surovin Cafe Server Systém DeCe HOTEL
Systém DeCe RESTAURACE
Gradex Gastro standard 
Restaurace 
E-CashBox

 

NoRec Extra 3.1.0.9

obrázek 155x20
Program pro závodní kuchyně, stravovací jídelny, restaurace, penziony a hotely. Jedná se o normovací program jídel, včetně několika set receptů tvořených dle platných státních stravovacích norem.


Normování jídel dle zadaných kritérií (množství, velikost normy), obsahuje více než 1000 receptů dle platné státní normy, seznam názvů a cen surovin (s možností editace), možnost tvorby vlastních receptů (s možností editace), kopírování receptů do vlastních (s možností editace), export receptur do HTML formátu, tvorba společné výdejky surovin normovaných jídel, zálohování a obnova ze zálohy celého programu včetně vlastních receptů s nastavitelnou historií záloh, kompletní nápověda v menu programu nebo přez F1 k danému oknu, nástroje (kalkulačka, daňová kalkulačka a kalendář).NoRec Extra 3.1.0.9.

Os: Windows 9x, ME, NT, XP, 2000, Vista

Licence: demo

Cena plné verze: 2.800,- Kč bez DPH

Sklad surovin

obrázek 155x20

Program Sklad surovin navazuje na program NoRec obsahuje kompletní skladovou agendu surovin ale i hotových jídel, pro přímý prodej prodejních surovin (suroviny které se pouze přeprodávají), prodejních výrobků (výrobky vytvořené z výrobních surovin) ale i výrobních surovin (suroviny potřebné k výrobě prodejních výrobků). Program je zaměřen jak pro plátce DPH tak i pro neplátce. Vše je operativně nastavitelné včetně výše DPH jednotlivých surovin a výrobků. Program Sklad surovin je vytvořen pro použití jak s programem NoRec (je schopen převzít a vyskladnit celou výdejku vytvořenou programem NoRec), tak i bez něj jako samostatný sklad. Není zajištěna podpora nižších operačních systémů ale provoz na nich není vyloučen. Program Sklad je momentálně distribuován jako 30ti denní plně funkční Trial beta verze.


Sklad surovin

Os: Windows 9x, ME, NT, XP, 2000

Licence: trial

Cena plné verze: 5.200,- Kč bez DPH

Cafe Server

obrázek 155x20

Software je určen pro řízení provozu a tarifikaci v internetových kavárnách a na místech, kde jsou pronajímány počítače (počítačové herny, hotely, hostely, knihovny, školy, internetové koutky, info centra, apod.)

Chrání počítače proti neoprávněnému použití; máte stále přehled o aktuálním stavu každého počítače;umožňuje ovládat počítače vzdáleně z jednoho místa;vzdáleně je možné počítače také vypínat, zapínat a restartovat; automaticky počítá cenu podle zadaných parametrů; vlastní nastavení DPH nebo účtování bez DPH; možnost nastavení různých slev a používání předplacených karet; účtování dalších produktů a služeb; automatické počítání a účtování vytisknutých stránek; možnost uvádění ceny ve dvou měnách; přehledy pro kontrolu tržby; export přehledů do různých formátů; statistické informace o návštěvnosti internetové kavárny; jednoduchá a rychlá instalace, snadné ovládání software; vícejazyčné uživatelské rozhraní (anglicky, česky - další jazyky se připravují).

Technické požadavky: Lokální počítačová síť, protokol TCP/IP, administrátorská práva.

Os: Cafe Server - Windows 95, 98, NT4, ME, XP,Vista; Cafe Client - Windows,Linux

Licence: demo

Cena plné verze: 1.200,- Kč bez DPH

Systém DeCe HOTEL

obrázek 155x20

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Vzhledem k přesné evidenci výrazně omezíte možnosti úniku Vašich peněz za poskytované služby i bez Vaší přítomnosti. Okamžitě získáte informace o výši a skladbě tržeb za zvolené období. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Registrovaným uživatelům je poskytována nabídka nových verzí programu (upgrade).


Recepce: umožňuje rezervaci pokojů, evidenci ubytovaných hostů, vystavování souhrnných závěrečných účtů, převody rezervovaných pokojů, prodej z recepce,  vedení knihy hostů. Restaurace: jednotlivé objednávky hostů, vystavování účtenek. Služby: evidence a prodeji doplňkových služeb (např. sauna, půjčování kol).Přehledy: informace o provozu penzionu (např. tržbách za zvolené období). Pokladna: kompletní vedení pokladny. Účetnictví: podklady pro zaúčtování v jednoduchém nebo podvojném účetnictví, automatický převod pokladny do podvojného účetnictví DeCe ÚČTO.

DeCe Hotel


Licence: demo


Cena plné verze: od 4.900,- Kč bez DPH

 Systém DeCe RESTAURACE

obrázek 155x20

Tento program Vám napomůže ke zkvalitnění řízení provozu Vašeho penzionu nebo hotelu. Vzhledem k přesné evidenci výrazně omezíte možnosti úniku Vašich peněz za poskytované služby i bez Vaší přítomnosti. Okamžitě získáte informace o výši a skladbě tržeb za zvolené období. Program je průběžně aktualizován a dále rozšiřován. Registrovaným uživatelům je poskytována nabídka nových verzí programu (upgrade). Recepce: umožňuje rezervaci pokojů, evidenci ubytovaných hostů vystavování souhrnných závěrečných účtů, převody rezervovaných pokojů, prodej z recepce, vedení knihy hostů. Restaurace: jednotlivé, objednávky hostů, vystavování účtenek. Služby: evidence a prodeji doplňkových služeb (např. sauna, půjčování kol). Přehledy: informace o provozu penzionu (např. tržbách za zvolené období). Pokladna: kompletní vedení pokladny. Účetnictví: podklady pro zaúčtování v jednoduchém nebo podvojném účetnictví, automatický převod pokladny do podvojného účetnictví DeCe ÚČTO


 

Licence: demo

Cena plné verze: od 5.900,- Kč bez DPH

 Gradex Gastro standard

obrázek 155x20

Produkt řešící komplexní řešení chodu restauračního provozu. Cílem systému je zrychlení a zefektivnění zpracování objednávek,
usnadnění rezervací, zpracování rautů, kompletní správa skladu(ů) restaurace a manažerské a kontrolní funkce. Umožňuje rozdělit
restauraci na různé podrestaurační provozy s různou cenovou politikou. Manažer cenových programů umožňuje správu cen dle
akcí, kombinačních slev jako např. 2+1 zdarma, dle obratu zákazníka či účtenky, časové a denní platnosti a zaměstnanecké ceny.

 

Mezi funkce patří: dotyková obrazovka (rychlá odezva, minimum dotyků na objednávku); spolupráce s pokladními zásuvkami, registračními tiskárnami, čtečkami čárových kódů;  rezervace míst a salonků; tvorba jídelního lístku (kalkulace, receptury); skladové hospodářství (více skladů – hlavní sklad, bar, kuchyň); skladové pohyby (inventury, příjemky, výdejky a převodky mezi sklady, možnost užití skeneru čárového kódu); správce receptur a jejich kalkulace (technologie drag and drop, možnost rekurzivního zadávání receptur); cenová politika (stanovování cen, akční ceny, polední menu); pokladní a objednávkový systém – rozúčtování stolů, přesazování, spojování; evidence finančních toků na pokladnách; zadávání plateb v různých měnách a typů plateb (hotovost, karta, faktura); detailní monitorizace všech pokladen a pracovišť; libovolná modifikace účtenek; fakturace a sledování úhrady; klientský servis (věrnostní karty, speciální ceny a slevy); správa dodavatelů a hostů; správa zaměstnanců jejich seskupování do kategorií (kuchař, číšník, provozní, barman, skladník) včetně definice práv a přístupů; vlastní definice pokladního menu pro jednotlivé restaurační prostory (vlastní ceny, nastavení časové závislosti, libovolný vzhled pro číšníky); správce místností s možností definice rozmístění solů a místností (rozdělení na jednotlivá podlaží, salonky, zahrádky) dle potřeb
číšníka / provozovatele; možnost přístupu přes internet.


 

 

Gradex Gastro Standard

Os: Windows 2000, 2003, XP, Vista-32, Vista-64

Licence: demo

Cena plné verze: od 14.800,- Kč bez DPH

 Restaurace

obrázek 155x20

V rámci modulu Restaurace lze pracovat až na deseti pokladnách v síti, kdy se operace prováděné kteroukoliv pokladnou přenášejí na síť a stav skladů odpovídá aktuálním zásobám. Pokladny mohou tisknout několik formátů paragonů (od dvou dokladů na A4 až po mini paragony tištěné na pokladních tiskárnách a bloky pro kuchyň). Zboží vydané přes pokladnu se odečítá ze skladu, lze pracovat i s několika sklady zároveň. V případě potřeby lze nastavit, aby sklad povolil záporný stav zboží. Přes pokladnu lze též vykupovat zboží (např. prázdné láhve), které se vkládá do skladu. Denní uzávěrky či uzávěrky za období je možné omezit též pro konkrétní sklad či směnu. Při výdeji zboží přes pokladnu se ve skladu automaticky generují hromadné výdejky. Počet stolů není omezen. Lze načítat položky ze stolu do samostatné platby hosta, za pomoci odkazů na skladové karty je možné odebírat např. alkohol po kusech (např. 6x malý panák) a odečítá se ze skladové karty, která je vedená v litrech. Receptury a složené výrobky s odečítáním z karet surovin. Výpisy platby ze stolu, automatický přepočet do EUR dle kurzu. Tisk pokladních bloků. Podpora zákaznického displeje, pokladní zásuvky, čteček čárových kódů a pokladních tiskáren (Star200,300 i jiných). Obsluha zkratkovými klávesami velmi zrychluje práci. K obsluze kasy není nutná myš. Plná podpora dotykového displeje.

Program je využíván každý den ve více než 150 restauracích.


 

Restaurace

 

Licence: demo

Cena plné verze: 3.990,- Kč bez DPH

 E-CashBox

obrázek 155x20

Tento software slouží jako elektronická pokladna s přehledem o prodeji, výdajích, skladovém hospodářství, všech účetnických transakcích za Vámi dané období. Okamžitě máte přehled o aktuálním stavu Vašeho podniku, kde je co a za kolik objednáno. Již nikdy žádné počítání, obsloužíte své zákazníky rychle a pohodlně.....

Umožňuje vkládání zboží nejen pomocí kódů; automatické vedení a aktualizace skladu; zobrazení účetnických transakcí za libovolné období; statistiky prodeje, příjmu a výdajů; uživatelský přístup zaměstnanců; možnost vedení libovolného počtu účtů najednou; velice jednoduché, intuitivní a přehledné uživatelské prostředí; možnost nastavení limitu pro jednotlivé účty; jednoduché rozpočítávání jednoho účtu mezi více zákazníků; jednoduché vytváření receptů; inventury; vede vždy aktuální přehled o všech provedených transakcích.


Os: Windows 98, 98SE, 2000, XP

Licence: demo

Cena plné verze: 1.900,- Kč bez DPH

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

03.10.2008 - 11:02:31Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 5 plus 1 je
 

OdfCZ 10.01.2021 12:19:58
Meds information. Long-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">buy prednisone without dr prescription</a> in Canada. Everything about medicament. Read information here. <a href=http://interiorconsumer.org/forums/topic/watch-free-krc-genk-waasland-beveren-live-stream-free-belgium-jupiler-pro-league-football-2020-27-12-2020/#post-22524>Everything trends of medicament.</a> <a href=http://doll.2-d.jp/navi/log/eid72.html?>Actual what you want to know about pills.</a> <a href=http://blog.marzapower.com/2008/10/16/my-reply-to-reply/comment-page-47/#comment-500099>Some trends of pills.</a> a6a2762
Hana 18.01.2017 07:09:54
Dobrý den, pokud do své provozovny sháníte kvalitní gastro zařízení rozhodně mohu doporučit stránku http://www.gastrocentrum-pisek.cz/.
Šárka Červenková 31.05.2015 12:11:38
Dobrý den, na Vašich stránkách není platný odkaz pro stažení demoverze normovacího programu NoRec Extra 3.1.0.9. Prosím o zprávu, zda demoverzi ještě nějakou formou poskytujete, jezdím jako dobrovolník vařit na skautský tábor pro rodiče s dětmi a potřebovala bych si (ideálně prostřednictvím free SW) spočítat spotřebu potravin. Předem děkuji za info, s přátelským pozdravem Šárka Červenková cervenkovas@seznam.cz
PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

19.12.2008 - Na SAUVIGNON FORUM 2008 kralovala vína z Nového Zélandu

Ve čtyřleté olympijské periodě se na jihu Moravy koná mezinárodní ...

11.05.2018 - Naši vinaři přivážejí 57 medailí z New Yorku

Moravští a čeští vinaři uspěli na mezinárodní soutěži Great American ...

11.05.2018 - Japonský pivní hit jde na trh v Česku

Když před třemi desítkami let japonská společnost Asahi uvedla na ...

13.09.2017 - ČERSTVÉ A PŘESNĚ PODLE VÁS VAPIANO KONEČNĚ V PRAZE

Čerstvé domácí těstoviny a voňavá pizza připravené před vašima ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2021 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.