GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 09.08.2022, svátek má Roman
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ

 

Tork získal ocenění Czech Business Superbrand

 Tork ziskal oceneni Czech Business SuperbrandKomise expertů Business Brand Council programu Czech Superbrands udělila cenu Czech Business Superbrands Award společnosti SCA Hygiene Products, s.r.o. a její značce Tork. Zařadili jsme se tak do skupiny elitních značek, které mohou sloužit ja-ko příklad úspěšného rozvíjení a dynamického vylepšování brand image. Tato cena je pro naše zákazníky a partnery důležitým stvrzením naší kvality a povzbuzením při jejich každodenních rozhodnutích.

 

Cena Superbrands Award, která v daném regionu oceňuje značky na základě preference zákazníků a názoru odborné poroty, je pro SCA Hygiene Products důkazem pozitivní zpětné vazby a silného povědomí o její značce. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě obchodních výsledků, firmy tedy nemohou o nominaci žádat. O udělení Business Superbrands Award rozhoduje expertní skupina Business Brand Coun-cil, který je tvořen odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zá-stupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek.

 

Diplom Superbrands Tork"Cena Superbrands Award je pro nás velkým oceněním, ale i závazkem do budoucna. Chceme zákazníkům přinášet stále dokonalejší hygienická řešení, která budou nejen eko-logická a úsporná, ale i designově výjimečná," řekl Tomáš Staněk, National Sales Ma-nager značky Tork a jednatel společnosti SCA Hygiene Products.

 

Značka Tork se minulý rok stala jasným evropským leaderem v oblasti hygieny mimo do-mov, a to díky akvizici značky Lotus od společnosti Georgia-Pacific. Její podíl na evrop-ském trhu činí více než 30 %.

 

Další informace naleznete na stránkách www.tork.cz, nebo kontaktujte kteréhokoli z něko-lika desítek distribučních partnerů Tork.


O značce Tork

 

Tork je globální značkou švédské skupiny SCA, Svenska Cellulosa Aktiebolaget. Skupina SCA je výrobcem a dodavate-lem produktů osobní hygieny, hygienického papíru, obalových materiálů, publikačního papíru a výrobků ze dřeva ve více než 100 zemích světa.

 

 

 

 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

19.02.2014 - 05:45:53

PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

04.08.2010 - Nejlepší bary v Česku

Bugsys Bar zařadil časopis Newsweek mezi dvacet nejlepších barů světa. ...

02.04.2009 - Budějovický Budvar zahájil výstavbu moderního skladu za 87 miliónů Kč

Budějovický Budvar, n.p. zahájil práce na výstavbě budovy nového skladu ...

24.03.2010 - Barmanské kouzlení s Bacardi a Finlandia Vodkou

12.11.2008 - Čaj

V jedné čínské legendě, Shen Nung, legendární čínský císař seděl ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2022 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.