GastroTrend

GastroTrend - odborný portál pro gastronomii
Dnes je 28.02.2024, svátek má Lumír
GastroTrend

banner

 

RUBRIKY/ČLÁNKY » PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ

Makro od pátku nabízí zákazníkům mobilní služby Mphone


m phoneSpolečnost Makro nabízí od pátku ve svých prodejnách registrovaným zákazníkům mobilní služby telekomunikační firmy Telefónica O2.
 
 
Nabídka Mphone zahrnuje tři zvýhodněné tarify Mphone Mini, Mphone Midi, Mphone Maxi, které jsou odstupňovány podle měsíčního paušálu a počtu volných minut. Zákazníci budou mít navíc možnost každý měsíc získat další volné minuty a SMS podle toho, jak budou v prodejnách Makro nakupovat.
 
"Snížení ceny za volání a SMS bude tím výraznější, čím více budou u nás nakupovat. Pevně věříme, že tento benefit ocení především naši loajální zákazníci, pro které tento program znamená významné úspory v nákladech na komunikaci," řekl Aleš Drábek ze společnosti Makro. Nabídka Mphone bude podle něj doplněna o službu nazvanou tři partneři, díky které budou moci zákazníci volat se slevou 25 procent na tři vybraná čísla.

Za nejlevnější tarif Mphone Mini zákazníci společnosti Makro zaplatí měsíční paušál (včetně 19procentní DPH) 226 korun. Získají tak 50 volných minut. Po jejich vyčerpání je minuta vnitrostátního volání včetně DPH vyjde na 4,76 koruny a při volání mezi Mphone tarify na 2,26 koruny.

Nejdražší tarif Mphone Maxi bude i s DPH stát 1178,10 Kč, přičemž jeho součástí bude 400 volných minut. Minuta vnitrostátního volání pak vyjde na 3,33 koruny a v případě volání mezi Mphone tarify 2,26 koruny. Cena jedné SMS včetně DPH bude u všech tarifů 1,19 koruny.

 

 

Zdroj: www.ihned.cz

reklama:
 
zpětzpět  tisktisk  poslat e-mailem

Autor: jam
03.11.2008 - 09:04:51Diskuze k článku
Jméno*
Text*
Kontrola*: 3 plus 6 je
 

BagssjpPorie 12.02.2024 16:42:21
爆人気なルイヴィトンのスーパーコピールイヴィトンのスーパー新作コピーを大量入荷しました。上質な素材を使用して、最高な技術で、丁寧に作った商品です。様々な書類があって、超低価格で購入できます。そして、品質にも保証があって、本当に信頼できるいい店です。早くこちらへ選びましょう。ゴージャスなルイヴィトンのブランドスーパーコピーこちらは人気高いルイヴィトンのスーパーコピー商品をご提供いたします。新作が情報満載で、必ず好きのを見つかります。品質に対しては保証があって、信頼できる店です。激安な値段で、高級な商品を購入できます。いま、セールも進行していて、チャンスを逃げさず、チェックしましょう。世界超人気ブランドの商品コピーこちらは最高な品質の商品をご提供いたします。世界でもっと高いランクのブランド、例えば、バーバリー、ミュウミュウやフェンディなどの商品コピーして、品質を保証できて、信用できる店です。そして、商品の新作情報満載で、好きに選べます。早速こちらへチェックしましょう。人気モンクレールコピー商品が登場人気高いモンクレール全品コピーを販売しています。新品が情報満載で、いっぱい書類があって、勝手に選べます。今、様々なセールが進行していて、超低価格で高品質の製品を購入できて、チャンスを掴んで、チェックしましょう。}}}}}} https://www.bagssjp.com/product/detail-1106.html https://www.bagssjp.com/product/detail-300.html https://www.bagssjp.com/product/detail-9984.html https://www.bagssjp.com/menu/menu_product-346.html https://www.bagssjp.com/product/detail-3963.html
PODNIKÁNÍ/UŽITEČNÉ
REKLAMA

banner

Nejčtenější články

18.02.2010 - 20 otázek pro: Lubomír Bárta - ředitel Clarion Congress Hotelu Ostrava

Po vystudování hotelové školy absolvoval Lubomír Bárta roční zahraniční praxi ...

05.03.2010 - Se šéfkuchařem u řezníka

Jak vybrat co nejlepší maso, který kus hovězího se bude ...

21.01.2010 - Speciální a neobvyklá piva české provenience

Přes určitý pokles v posledním roce stále platí, že Česká republika ...

12.11.2008 - Čaj

V jedné čínské legendě, Shen Nung, legendární čínský císař seděl ...

02.04.2009 - Budějovický Budvar zahájil výstavbu moderního skladu za 87 miliónů Kč

Budějovický Budvar, n.p. zahájil práce na výstavbě budovy nového skladu ...

všechny nejčtenější články

REKLAMA

GastroTrend na e-mail

Přejete si zdarma zasílat novinky, články či zpravodajství GastroTrendu na Váš e-mail? Vyplňte, prosím, následující údaje.

(zasílání lze kdykoliv odhlásit)


Jméno:
Příjmení:
E-mail:
 
Copyright © 2008 - 2024 LEONN promotion s.r.o. | Publikování obsahu bez písemného souhlasu vydavatele je zakázáno.